Stylizacja i wizaż świąteczny

Moi Drodzy,
Z najlepszymi życzeniami świątecznymi prezentuję stylizację i wizaż świateczny.

Ma być kobieco, elegancko, z klasą. Neutralne beże stylizacji zyskały pazura dzięki niecodziennym fakturom – futro i skóra zamszowa. Stylizację ożywiłam akcentami czerwieni (sweter, usta, paznokcie).

Fryzura to upięcie ze skręcanych włosów (nie są to warkocze) ze spinką z pereł, które znalazły się również jako biżuteria na szyi modelki.

Makijaż jest bardzo klasyczny. Piękna głęboka czerwień na ustach, oczy: połączenie brązów i szarości do których dodałam odrobinę sypkiego brokatu na górną i dolną powiekę – prawda, że cudownie przykuwa uwagę i rozświetla oko?

W makijażu testowałam:
Pomadkę w płynie Maybelline Super Stay Matte Ink nr 20 –  piękny głęboki kolor, rewelacyjne krycie (nie potrzeba konturówki), duża trwałość; na pomadkę można położyć błyszczyk i wtedy mniej czuć ją na ustach, ładniej się zjada i, moim zdaniem, jest jeszcze trwalsza. Jedyny minus to fakt, że zjadanie się jest widoczne bardziej niż w pomadkach o niezastygających konsystencjach, jednak jest to normalne i nie jest bardziej widoczne niż w innych produktach tego typu. Polecam pomadkę.
Klej do brokatu Pierre Rene – spisał się bardzo dobrze, ma fajną żelową przezroczystą konsystencję, jest łatwy do nakładania, można dać bardzo cienką warstewkę, nie ingeruje w makijaż pod nim (nie rozmazuje, nie rozpuszcza). Również polecam.

Sesja to efekt współpracy:

Daniel, dziękuję za wskazówki odnośnie robienia portretów 🙂

 

 

 

 

A tu już moje zdjęcia:

 

 

 

 

Mam nadzieję, że stylizacja przypadła Wam do gustu 🙂

Leave a Reply