Różowy Kardigan / Slip-on szyte u szewca

Drodzy Czytelnicy,
Uważam, że nic nie sprawdza się lepiej w chłodniejsze jesienne dni niż ciepły kardigan o kroju oversize. Mój kardigan jest z warkoczem, ma bardzo żywy różowy kolor i nie potrzebuje towarzystwa innych „mocnych” dodatków kolorystycznych, w związku z czym zestawiłam go ze spódnicą w geometryczny wzór w kolorze czarno-beżowym. Pozostałe elementy również są utrzymane w neutralnych barwach czerni i beżu. Jedynie usta i paznokcie korespondują kolorystycznie z kardiganem. Cały strój jest bardzo wygodny, praktyczny i myślę, że dosyć ciekawy – oceńcie sami.

 

 

 

 

 

 

Hybrydy z efektem delikatnego ombre – wykonane samodzielnie

Makijaż, fryzura, paznokcie – wykonane samodzielnie

Kardigan – SH, podobny TUTAJ, TUTAJ
Spódnica – Zara, TUTAJ
Top – H&M
Buty – wykonane u szewca na zamówienie
Torebka – No name, OLX, podobna TUTAJ
Szal – No name, butik, podobny TUTAJ

Co dostosowałam w mojej stylizacji:

Dzisiejszy ubiór obył się bez moich osobistych ingerencji patchworkowych. Niemniej jednak w stylizacji znalazły swoje miejsce buty slip – on, które samodzielnie zaprojektowałam. Zdecydowałam się na szycie butów u szewca na miarę, ponieważ mam bardzo szczupłą stopę i podobające mi się kroje slip-on ze sklepów za każdym razem były za szerokie.

Buty są w całości ze skóry zamszowej, w ich górnej części jest wszytka gumka trzymająca stopę. Postawiłam na modny motyw kokardy i bardzo wygodną grubszą podeszwę. Projekt wyglądał następująco – buciki zostały przeze mnie narysowane na kartce (rzuty z boku i z góry), szczegóły zostały omówione u szewca.

Na zamówienie czekałam 2 tygodnie, koszt to 150 zł.

Polecam tego typu rozwiązanie, gdyż buciki są bardzo wygodne, tanie, bardzo wytrzymałe, a przede wszystkim… dokładnie takie, jakich szukałam 😉

 

Jak zawsze bardzo proszę o opinie, porady, sugestie co do stylizacji 🙂

Leave a Reply